Základní škola Dědina, Žukovského 6/580, Praha 6, 161 00, 235355185, dundera@zsdedina.cz

Vyhlášení výsledků sportovních soutěží Poháru Prahy 6

V tomto školním roce se naše škola umístila mezi nejúspěšnějšími školami ve sportovních soutěžích na Praze 6. V celoročním Poháru Prahy 6 jsme obsadili jako v roce minulém 5. místo. I přesto, „že jsme pátí“, je to krásný sportovní výsledek, protože Poháru Prahy 6 se zúčastňuje 20 škol z Městské části Praha 6. Soutěžilo se ve více než 20 sportech v 6 kategoriích. Nám se nejvíce opět dařilo ve florbale, přespolních bězích, v šachu, přetahu lanem, ale především v nohejbalu, kde jsme zvítězili dokonce v celopražském finále! Dařilo se nám i v ostatních sportech, sice jsme neobsazovali medailové pozice, ale končili také na předních místech.

Vyhlášení se zúčastňuje vždy pět nejlepších škol, a proto jsme ani my nemohli chybět. Slavnostní předání pohárů proběhlo 17.6. na radnici Městské části Praha 6 za účasti starosty Prahy 6 Mgr. Ondřeje Koláře.